Dr Katarzyna Pilecka

Lek. med. specjalista ginekologii

W 2012r. ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2013-2020 pracowałam w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, a od 2020r pracuję w Oddziale Ginekologicznym szpitala Latawiec w Świdnicy.

Zajmuję się kompleksową diagnostyką ginekologiczno-położniczą – ultrasonografią ginekologiczną i prenatalną, prowadzeniem ciąży oraz leczeniem operacyjnym chorób ginekologicznych-   w tym zaburzeń statyki narządu rodnego. Posiadam: międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki prenatalnej, certyfikat sekcji ultrasonografii   Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie,   certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy, certyfikat IOTA Group w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków i wiele innych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników od 2013r. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.