Dr Wojciech Wąsowski

lekarz stomatolog

 

Zapraszamy do nowoczesnego gabinetu, w którym każdy pacjent zostanie objęty miłą i fachową opieką. W naszym gabinecie oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od profilaktyki chorób zębów i przyzębia, poprzez leczenie zachowawcze, zabiegi chirurgiczne, aż po rekonstrukcje protetyczne. Szczególnie staramy się, aby wizyty były komfortowe i przebiegały w przyjaznej atmosferze. Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Pacjentów. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z najwyższą starannością, korzystając z wysokiej jakości materiałów, nowoczesnego sprzętu oraz pracując przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Dysponujemy także możliwością wykonywania pojedynczych zdjęć rentgenowskich zębów.

 

Oferujemy usługi profilaktyczne, takie jak badanie stomatologiczne, fluoryzację i lakowanie zębów.

 

Z przyjemnością współpracujemy z dziećmi. Zachęcamy do korzystania z wizyt adaptacyjnych, mających na celu oswojenie maluchów z gabinetem dentystycznym, poprzez poznanie miejsca i doświadczenie – być może pierwszego w życiu – badania z przeglądem zębów. Staramy się, by leczenie dzieci było wyjątkowo bezstresowe. Poza profilaktyką leczymy próchnicę zębów mlecznych i stałych, a gdy zajdzie taka potrzeba przeprowadzamy leczenie endodontyczne i ekstrakcje mleczaków.

 

Wykonujemy leczenie zachowawcze zębów, czyli wypełnienia ubytków, rekonstrukcje bezpośrednie koron zębów za pomocą estetycznych materiałów kompozytowych, odbudowy zębów złamanych. Leczenie endodontyczne kanałowe – przeprowadzamy przy użyciu mikroskopu, dzięki czemu uzyskujemy znacznie lepszy wgląd w tkanki zęba, co wpływa na większą precyzję i przewidywalność leczenia, a co za tym idzie – długotrwały sukces terapeutyczny.

 

Prowadzimy leczenie chorób przyzębia oraz zabiegi profilaktyczne w tym zakresie, obejmujące usuwanie kamienia i osadów nazębnych – skaling, leczenie kieszonek dziąsłowych, również w skojarzeniu z laserową ich dezynfekcją oraz leczenie podtrzymujące dla pacjentów, pragnących zachować zdrowy stan dziąseł w przebiegu parodontozy.

 

Oferujemy różne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, jak ekstrakcje – usuwanie zębów, w tym również zębów zatrzymanych (np. zębów mądrości), resekcje – czyli usunięcie wierzchołka korzenia zęba oraz inne zabiegi w obrębie korzeni. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii przedprotetycznej oraz wydłużanie koron klinicznych zębów. Wykonujemy implanty zębowe oraz zabiegi regeneracyjne na tkankach szczęk, także z wykorzystaniem biomateriałów stomatologicznych. Zabiegi na tkankach miękkich, jak podcięcie/wycięcie wędzideł warg, języka lub policzka wykonujemy za pomocą lasera stomatologicznego, co zapewnia szybsze gojenie i większy komfort pozabiegowy.

 

Naszym pacjentom oferujemy wachlarz różnych rozwiązań protetycznych, począwszy od rekonstrukcji pojedynczych zębów za pomocą licówek kompozytowych lub ceramicznych, koron protetycznych lub tzw. onlayów (rodzaj koron częściowych), poprzez mosty dentystyczne, odbudowy na implantach, skończywszy na protezach całkowitych lub częściowych, w przypadku rozległych braków zębowych. Pacjenci niezadowoleni z koloru własnych zębów mogą uzyskać u nas pomoc w zakresie rozjaśnienia uśmiechu lub wybielenia przebarwionych zębów.

 

Rejestracja telefoniczna pod nr tel. 791 191 333

Pytania do nas można kierować drogą e-mailową na adres: wasowscy.gab@wp.pl

 

Zapraszamy,

Katarzyna i Wojciech Wąsowscy