Internista

Dr Krystyna Bełtowska

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Posiada bogate doświadczenie w pracy szpitalnej na oddziale chorób wewnętrznych, w którym pracuje na co dzień. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układów: krążenia, oddechowego, endokrynnego, trawiennego, kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej.

Dr Beata Szarzyńska

Specjalista z wieloletnim stażem pracy w szpitalu, ordynator oddziału chorób wewnętrznych SPZOZ Latawiec w Świdnicy.

Posiada ogromne doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń narządów wewnętrznych (m.in. chorobami układu krążenia, układu oddechowego, układu endokrynnego, układu trawiennego, układu kostno-stawowego, układu mięśniowego i tkanki łącznej). Specjalizuje się w badaniach ultrasonograficznych.

Dr Magdalena Panek-Jeziorna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2013 r. rozpoczęcie specjalizacji z chorób wewnętrznych w trybie rezydentury oraz studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Autorka publikacji naukowych z zakresu gastroenterologii. Czynnie i biernie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach poświęconych chorobom układu pokarmowego.