O Nas

Wiedza, doświadczenie, kompleksowość w jednym miejscu.

EZ-medica to nowoczesne centrum medyczne, powstałe w 2012 roku. Ośrodek zapewnia pacjentom dostęp do najwyższej jakości usług medycznych świadczonych w sposób kompleksowy.

Wyróżniki naszej oferty to:

  • Znakomity zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i stażem pracy.
  • Szeroki wachlarz oferowanych usług, w tym: diagnostyka laboratoryjna, leczenie zachowawcze oraz, co najważniejsze, zabiegowe, w oparciu o najnowszą wiedzę i z wykorzystaniem zaawansowanej aparatury medycznej.

W trosce o dobro pacjenta stale rozwijamy się i doskonalimy. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz objętych abonamentową opieką medyczną największych w Polsce firm ubezpieczeniowych: PZU, Allianz, Saltus, a także ogólnopolskich sieci medycznych. Zapewniamy łatwy dostęp do konsultacji lekarskich, brak odgórnego ograniczenia czasu wizyt oraz wsparcie pokonsultacyjne.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo. O naszej wiarygodności świadczy m.in przyznane nam w 2014 roku prestiżowe wyróżnienie „Gryf Bez Barier”, nagroda dedykowana przedsiębiorcom, którzy swoimi działaniami sprzyjają aktywizacji społecznej osób z wszelkimi niepełnosprawnościami, przyczyniając się tym samym do wyznaczenia nowych trendów w zakresie budowania społeczeństwa integracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szerokiego i kompleksowego wachlarza świadczeń medycznych realizowanych dla Państwa przez zespół ok. 30 lekarzy oraz wykwalifikowany personel pomocniczy Centrum EZ-Medica w Świdnicy.